Kære havelejere.
Angående vores brugerundersøgelse, kan vi meddele jer, at svarprocenten nåede op på hele 89%! I den forbindelse vil bestyrelsen gerne sige stort tak til alle for de mange indkomne besvarelser.
Folkene bag undersøgelsen er i fuld gang med at analyse på tal og kommentarer, og i kan forvente en tilbagemelding på vores kommende generalforsamling i februar måned.
De af jer, som har tilkendegivet interesse for deltagelse i uddybende interviews vil blive kontaktet, og det er meningen at der skal arbejdes videre med de temaer som er fremkommet via undersøgelsen. Både i form af interviews og nedsættelse af arbejdsgrupper, som kan arbejde videre med temaerne. Vi forestiller os, at nogle af de resultater kan ligge klar til næste års sommermøde.
Skulle der sidde nogen derude som alligevel kunne være interesseret i at deltage i det videre arbejde, kan man give sig til kende i forbindelse med generalforsamlingen eller kontakte Ingrid, have 70 på ingridhofset@gmail.com.
Mange hilsner bestyrelsen.